Meditacijos kursas

Meditacijos Praktikumas

Kūrybinė meditacija.

Meditacija kaip problemų sprendimo ir atsakymų gavimo būdas


Šio meditacijos praktikumo metu kiekvienas dalyvis įvairių meditacijos technikų pagalba ieškos atsakymų į svarbiausią šiuo metu sau klausimą (ar kelis klausimus).
(Klausimai gali būti tokie kaip - asmeniniai pasirinkimai susiję su darbine veikla, tarpasmeniniais ar šeimos santykiais, savirealizacija materialiame ar dvasiniame lygiuose, ir panašiai).

Pagrindiniai naudojami metodai:

  • Psichosintezės meditacinis problemų sprendimo ir kūrybinės meditacijos procesas;
  • Kvėpavimo, mantrų, proto valdymo ir atsipalaidavimo technikos, padedančios pasiekti gilią sąmonės būseną;
  • kontempliacija, vedamoji vizualizacija;
  • Kundalini jogos kūno-proto energizavimo, atgaivinimo ir subalansavimo metodai.

Praktikumo metu meditacijos pagalba ieškosime tikro, iš sąmonės gelmių ateinančio atsakymo į svarbų sau klausimą. "Gaudysime" esmines idėjas, pražiūrėsime detales, jų išpildymo žingsnius. Išsiaiškinsime vidinius prieštaravimų, abejonių, atidėliojimo mechanizmus, kurie dažniausiai sutrukdo gerų idėjų realizavimui.  Išmoksime "tikrą" idėją pasėti, kad ji vėliau duotų derlių. Bus naudojami metodai leidžiantys pasinerti į gilią, sugestyvią sąmonės būseną, o taip pat kontempliacija, vizualizacija, psichosintezės metodai darbui su subasmenybėmis, idealiu modeliu, savirealizacijos siekimu.

Meditacijos praktikumas nėra religinis. Taipogi tai ne teorinis, o grynai praktinis seminaras.

Grupę veda Gintautas (daugiau apie mano patirtį ir studijas čia).

Medita

Artimiausias seminaras numatomas 2018 m. lapkričio 17 d. šeštadienį nuo 10:30 iki 16:30. Kaina 45 eurai. Poroms ar šeimoms daromos nuolaidos.

Kadangi dalyvių skaičius ribotas, apie norą dalyvauti praneškite kaip galima anksčiau. Registracija spalvotaslietus@gmail.com.

 

Užsiprenumeruokite NAUJIENLAIŠKĮ ir apie naujas meditacijos ir terapines grupes, seminarus pranešime el. paštu.

 

Meditacijos seminaras

"Meditacija Himalajų jogos tradicijoje"

Antrasis meditacijos seminaras iš seminarų ciklo "Meditacija Himalajų jogos tradicijoje" vyks 2013 m. lapkričio 23d. (šeštadienis) nuo 10 iki 13 val. Adresas: Tilto g. 29, Vilnius.

Šio seminaro metu šalia Supramentalinės meditacijos praktikos ypatingas dėmesys bus skiriamas kvėpavimo technikoms, paruošiančioms kūną giliai meditacijai.

Dalyvauti gali žmonės, anksčiau pas mane lankę meditacijos, jogos, terapines grupes arba individualius užsiėmimus. Taipogi gali prisijungti ir nauji žmonės, su sąlyga, kad jau turi meditacijos patirtį. Nedalyvavę pirmąjame seminare, taipogi yra priimami.

Dalyvio mokestis 60 Lt. Dalyvavusiems ankstesniuose mano vedamuose seminaruose ar meditacijos grupėse, kaina 50 Lt.
Klausimai ir registracija spalvotaslietus@gmail.com

 

Meditacijos Seminaras

Kelias į vidinę ramybę. Misticizmo tradicija.

Vidinės ramybės sukūrimas yra pirmas žingsnis dvasiniame kelyje, nes tik jos fone gali vykti dvasinis augimas ir sėkmingai atliekamos aukštesnio lygio praktikos. Todėl įvairios mistinės tradicijos skyrė įpatingą dėmesį tam, kaip pasiekti vidinę ramybę, net ir atrodytų nepalankiose išorinėse sąlygose.  Tačiau ramybė rūpi ne tik mistikams. Bet kurio žmogaus laimė ir savirealizacija priklauso nuo vidinės ramybės. Šiame seminare pabandysime pasisemti iš tūkstantmečio išminties šaltinio, kad įtvirtinti ramybę savo gyvenime.

Šiame praktiniame seminare susipažinsime su tuo, kaip misticizmas veda į stabilią vidinę ramybę. Nors bus paliestos įvairios mistinės tradicijos, bet pagrindinai bus remiamasi sufizmu. Sufizmu todėl, kad jis nesiūlo eiti į vienuolyną ar atsiskirti kalnuose, bet sako, kad dvasinis augimas, įskaitant aukščiausias stadijas, yra galimas gyvenant normalų gyvenimą: turint darbą, šeimą.

Seminare bus nemažai remiamasi 20 a. sufijų mistiko iš Indijos Hazrat Dr. Zahurul Hassan Sharib, Gudri Shah Baba IV mistinėmis paskaitomis mokiniams.

Seminaro tikslas - pasiekti vidinę ramybę, suprasti kas ją užtikrina, kaip priimti iškylančias problemas ir kaip reikėtų tvarkyti savo gyvenimą, kad vidinė ramybė ir pasitenkinimas būtų nuolatiniai. Jo metu naudosime meditaciją, kontempliaciją, kvėpavimo, mantrų, proto valdymo ir atsipalaidavimo technikas, nagrinėsime, kaip misticizmas žiūri į gyvenimiškas problemas ir sunkumus, kaip siūlo jas spręsti.

Seminaras vyks šeštadieniais vasario 2 d. ir vasario 9 d. nuo 10.30 iki 17  val. Tilto g. 29, Vilnius.

Dalyvio mokestis – 190 Lt. už abi dienas. Dalyvauti gali praėję įvadinę meditacijos ar  nerimo terapijos grupę, arba lankę holi.lt  jogos užsiėmimus. Dėl išimčių, kreiptis asmeniškai.

Jeigu ši suma jums yra per didelė, kreipkitės – padarysiu nuolaidą. Pinigai neturėtų būti kliūtimi dalyvauti.

Kadangi dalyvių skaičius ribotas, apie norą dalyvauti praneškite kaip galima anksčiau.

Meditacijos praktikumas nėra religinis. Taipogi tai ne teorinis, o grynai praktinis seminaras.

 

*    *    *

 

Taip pat skaitykite

Jogos terapija >>
Individualios jogos pamokos >>
Grupiniai jogos užsiėmimai >>
Meditacijos programos verslui >>

 

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 

Naujienos

Ieškoti