Retritų centras – meditacijų sodyba „BARAKA”

Pradžia » Retritų centras – meditacijų sodyba „BARAKA”

Retrytų centras - meditacijų sodyba "BARAKA"

Nuoma seminarams, stovykloms, mokymams, renginiams

Mūsų Holistiniam centrui priklausančiame Retritų Centre "BARAKA", įsikūrusiame miško meditacinėje sodyboje netoli Vilniaus, siūlome jaukią, ramią erdvę Jūsų organizuojamiems užsiėmimams, stovykloms, seminarams, mokymams, renginiams.

Maloniai Jus kviečiame pasinaudoti mūsų vieta jeigu Jūsų veikla susijusi su holistika ar dvasine praktika (holistiniai terapijos būdai, masažai, meditacija, žmogaus kūno, energijos lavinimo praktikos, emocinės ir proto sveikatos gerinimas, tradicinės ir netradicinės dvasinės praktikos, psichoterapija ir pan.).

Retytų Centras buvo kurtas specialiai dvasinei praktikai, todėl čia puoselėjame švarią, meditacinę, dvasinę atmosferą. Mūsų centre draudžiamas alkoholis, narkotikai, kiti svaigalai. Nenuomojame vestuvėms ar pokyliams. Pastatai statyti laikantis eko-statybos standartų. Centras nedidelis, bet jaukus, todėl idealiai tinka grupėms iki 30 žmonių. Kiekvienu atveju, atsižvelgdami į Jūsų planuojamą nuo žmonių skaičių, pasiūlysime optimaliausias sąlygas.

Jūsų patogumui:

 • salė (110 m2) su židiniu ir kondicionieriumi;

 • 45 m2 terasa su skaidriu stogu jogos, meditacijos ar kitiems užsiėmimams, arba maitinimui šiltuoju sezonu;

 • 2-5 žmones talpinantys kambariai Žaliame name;

 • keturi iki 4 žmonių talpinantys apšiltinti namukai;

 • jurta (16 m2, su pečiuku tinkama naudoti visais sezonais); 

 • pirtis;

 • virtuvė; 

 • vieta palapinėms;

 • labirintas;

 • jogos kilimėliai, pagalvėlės ir suoliukai meditacijai;

 • projektorius ir ekranas vizualinės medžiagos pateikimui.

Retrytų Centras miško meditacinėje sodyboje "BARAKA" yra Širvintų rajone, Kaimynų kaime, šalia Žebokštos ežero, netoli Musės upės. Atstumas nuo Vilniaus centro 39 km, nuo prekybos centro BIG - 34 km. Nuo Vilniaus centro automobiliu Ukmergės plentu galima atvykti vos per pusvalandį. Sodybai priklauso 1,2 ha miško ir 2,3 ha žemės, yra tvenkinys. Aplinkui yra daug gražių vietų (pievos, miškai, ežeras, upė, skardis) kur galima pasivaikščioti, pabūti ryšyje su gamta.

Kambariai/nakvynė

Kambariai yra Žaliajame name. Jame yra visi patogumai įskaitant vonią, tualetus, kondicionavimo/šildymo sistemą, modernią virtuvę. Jurtoje gali gyventi iki 3 žmonių, o viename namuke - iki 4 žmonių. Yra keturi tokie namukai tinkami ir žiemai.

Salė

Salė (110 m2). Jauki šildoma/vėsinama salė su gera akustika.

Terasa

Terasa (45 m2) tinka jogai, meditacijai, maitinimui.

Laukiame Jūsų užklausų el. paštu spalvotaslietus@gmail.com ar telefonu +37069805831. Tikimės, kad galėsim išpildyti Jūsų lūkesčius. 

holi.lt - Holistinis Centras
Individualūs atsiskyrimai (retrytai)

 

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.