Apie mus

Pradžia » Apie mus

Holistinį centrą įkūrėme ir dirbame jame dviese (esame vyras ir žmona). Idėja kilo iš supratimo, kad šiuolaikinio gyvenimo įtampa, nuolatinis stresas, pervargimas, tarpasmeninių santykių sunkumai sukelia žmonėms tiek emocines ir psichologines problemas, tiek ir fizines ligas. Vaistų vartojimas deja problemų neišsprendžia.

Remdamiesi savo žiniomis ir patirtimi galime Jums pasiūlyti būdus kaip atstatyti harmoniją ir sveikatą taikant tiek tradicinius amžių patikrintus metodus, tiek ir šiuolaikines kūno-proto terapijos ir psichoterapijos priemones. Ne kartą įsitikinome šių metodų veiksmingumu.

Gintautas

Baigiau fiziką Vilniaus Universitete. Nežiūrint fizikinio išsilavinimo, pagrindinė domėjimosi kryptis visada buvo sveiko ir harmoningo gyvenimo pasiekimo būdai, bei žmoguje užkoduoto potencialo kūno, proto ir dvasinėse sferose atskleidimas.

Studijos ir patirtis

Joga:

  • Hatha ir Kundalini joga, Integralinė Šri Aurobindo joga.
  • Jogos grupių vedimas nuo 1987 m.
  • Jogos terapijos (jogos taikymo gydymui) mokymo programos jogos mokytojams užbaigimas.
  • Jogos terapijos praktika nuo 2008 m.
  • Pravesta daugiau kaip 10000 individualių ir grupinių jogos užsiėmimų.

Psichosintezės terapija - Psichosintezės mokymo programos užbaigimas (vadovas - Ann Gila, Psychosynthesis Palo Alto, JAV).

Daugiau apie psichosintezę čia.

Meditacijos, nerimo-panikos, depresijos, nemigos, streso įveikos grupių ir individualių užsiėmimų vedimas nuo 2008 m.

Sufizmas - inicijuotas į Gudri Šahi sufijų ordiną (Gudri Šahi sufijų ordinas yra Čišti Sufi Tariqa šaka).

Sufi Aromaterapija - Amerikos Unani Medicinos Instituto, Sufi Čišti Ordino padalinio Sufi aromaterapijos programos baigimas.

Garso terapija - mokėsi Tibeto dainuojančių dubenų masažo ir jų pritaikymo meditacijai pagal Peter Hess ir Suren Shrestha metodikas. Čišti Sufi Tariqa Sama praktika.

Kitos studijos ir patirtis:

  • Tradicinė Japonų kvėpavimo terapija;

  • Kinų tai-či (mokytojas Liu De), Džun Juan Cigun;

  • Jogos, Sufizmo, Zazen meditacinės technikos; meditacijos praktika nuo 1986 m.;

  • Šiuolaikinės kūno-proto gydymo technikos: Reiki, ELT (emocinės laisvės technika), gydomoji vizualizacija.

  • Dalyvavimas Pervertinimo konsultavimo (Re-evaluation councelling), NLP (neurolingvistinio programavimo), Transpersonalinės, Egzistencinės ir Geštalto psichoterapijos seminaruose ir grupėse.

Jūratė

Baigiau Vilniaus universiteto klinikinės psichologijos programą ir esu įgijusi psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Magistro darbo tema - Reumatoidiniu artritų sergančių vyrų skausmo įveikos tyrimas.

Užbaigiau Geštaltinės psichoterapijos ir C.G. Jungo analitinės psichoterapijos mokymo programas. Esu sertifikuota Jungiškosios krypties psichoterapeutė ir Geštaltpsichoterapeutė.

Šalia privataus psichologinio konsultavimo, dirbu medicinos psichologe-psichoterapeute Vilniaus Greitosios Pagalbos ligoninėje psichosomatinių susirgimų skyriuje.

Esu dalyvavusi įvairiuose psichologiniuose seminaruose bei praktiniuose užsiėmimuose, menų terapijos ir patyriminėse grupėse.

Daugiau apie mano psichologines studijas ir patirtį galima susipažinti čia.

Šalia šiuolaikinės psichologijos studijų ir psichoterapinio darbo, visada domėjausi tradicinėmis rytų dvasinio augimo sistemomis.

Mėgstame keliauti. Laikomės požiūrio, kad tradicinės rytų sistemos mūsų krašte turi būti taikomos ne tiesmukiškai, bet lanksčiai ir kūrybiškai, atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo realybę.

Taip pat skaitykite

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.