Tibeto dubenų masažas

Pradžia » Paslaugos » Tibeto dubenų masažas

“Visa kas sukurta užgimė per Dievišką garsą. Tas kas suvokia garso misteriją, suvokia visos visatos misteriją".
"Kokią ypatingą didybę talpina savyje tas, kuris yra susiderinęs su amžinybės skambesiu..."

Hazrat Inayat Khan

GARSO TERAPIJA
TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ MASAŽAS

Tibeto (Himalajų) dainuojantys dubenys

Tūkstantmečius dainuojantys dubenys buvo naudojami Himalajų regiono šalyse (Tibete, Nepale, Indijoje) dvasinėse praktikose (meditacijoje, ritualuose), o taip pat gydymui garsu ir vibracija.

Šiais laikais dėl unikalių vibracinių savybių jie tampa vis populiaresni holistinėje garso terapijoje. Dainuojančių dubenų terapinis efektas jau pripažįstamas ne tik alternatyvioje medicinoje, bet juos sėkmingai naudoja solidžios klinikos Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir kitose šalyse, atliekami moksliniai tyrimai.

Dainuojantys Tibeto dubenys yra pagaminti iš 5, 7, 9 ar net 12 metalų lydinio. Vieną dubenį keli vyrai gamina rankiniu būdų pagal tradicinį metodą. Pagaminimo procesas (cikliškai kartojamas kaitinimas, kalimas, šaldymas) gali trukti iki 36 val. Tuo metu pagal tradiciją kartojamos mantros, kurios, manoma, suteikia dubeniui tam tikrą energetiką. Kiekvienas metalas praturtiną bendrą dubens skambėjimą savo vibracijomis. Geras antikinis dubuo vienu metu gali skleisti virš 20 skirtingų garso tonų, o bendras garsas tuo būdu gaunasi visuminis, daugiaplanis, darantis žmogaus psichikai harmonizuojantį poveikį. Tryliktasis Dalailama dainuojančių Tibeto dubenų garsą prilygino šventajam Akašos garsui - pirmapradei kosminei vibracijai.

Tibeto dainuojančių dubenų terapija yra efektyviausia mažinant stresą, įtampą ir nemigą, o taip pat ji didina imunitetą, mažina nugaros, sąnarių skausmus (moksliškai tirtas ir patvirtintas yra ir onkologinių ligų sukelto skausmo sumažinimas), palankiai veikia esant nerimo, depresijos sutrikimams, gydant nuo priklausomybių, o taip pat ir kitų sutrikimų. Didžiausias efektas pasiekiamas dėl terapijoje iššaukiamo labai gilaus atsipalaidavimo ir harmonizacijos kūno, energijos ir psichikos srityse, ir tuo būdu suaktyvinamų savigydos mechanizmų.

Gydomasis Tibeto dainuojančių dubenų poveikis:

 • mažinami galvos skausmai, nuovargis, nerimas, įtampa, stresas, miegas tampa geresnis;
 • mažinamos kaklo ir pečių įtampos, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmai;
 • padeda esant virškinimo sutrikimams, padidėjusiam kraujospūdžiui;
 • vyksta detoksifikacija giluminiame ląstelių lygmenyje;
 • didėja proto gebėjimai (koncentracija, mokymasis, kūrybingumas);
 • vyksta energetinių centrų (čakrų) ir meridianų balansavimas, energetinių blokų šalinimas;
 • subalansuojamos saulės (jan) ir mėnulio (in) energijos, vyksta dešinio ir kairiojo smegenų pusrutulių sinchronizacija;
 • įveda į gilias meditacijos būsenas, taip pat į būseną tinkamą autosugestijai;
 • padeda esant priklausomybėms ir potrauminiam stresui.

Masažas Tibeto dainuojančiais dubenimis

Mūsų centre toks masažas atliekamas antikiniais Tibeto dainuojančiais dubenimis ir Peter Hess terapiniais dubenimis. Peter Hess terapiniai dubenys yra specialios formos, kuri didžiąją dalį vibracijos nukreipia giliai į kūną. Būtent šie dubenys yra pripažinti kaip kokybės standartas, naudojant juos klinikose. Masažą atlieka Gintautas (daugiau apie mano patirtį ir studijas čia)derindamas Peter Hess ir Suren Shrestha (tradicinis Tibeto dainuojančių dubenų masažas) metodikas.

Masažas Tibetietiškais dubenimis yra daromas klientui gulint. Klientas yra apsirengęs. Tarp jo ir masažuotojo nėra fizinio kontakto. Dubenys yra dedami arba ant kūno, arba šalia jo. Kadangi žmogaus kūnas yra sudarytas daugiausiai iš vandens, garsinė vibracija persiduoda per visą kūną. Gydomasis poveikis pasiekiamas fizinei vibracijai veikiant organus, liaukas, sąnarius, atpalaiduojant raumenų įtampas. Vyksta ir giluminis poveikis ląstelių lygyje ir subtilus energetinio lauko harmonizavimas ir energetinių blokų šalinimas.

Šalia grynai vibracinio poveikio, raminantį ir relaksuojantį efektą suteikia ir dainuojančių dubenų "sferų muzika". Žmogus pasijaučia iš visų pusių apgaubtas užburiančio, gilaus ir harmoningo garso. Klientas po tokio masažo dažnai sako patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių ir problemų, dingsta įtampos ir skausmai. Nemažai žmonių patiria dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą, vizijas ir kitas meditacijai būdingas būsenas.

Į masažą įeina:

 • trumpas pokalbis prieš masažą, leidžiantis terapeutui suvokti kliento lūkesčius ir problemas, bei individualiai parinkti masažo strategiją;
 • pats Tibeto dainuojančių dubenų masažas;
 • žolelių arbata ir aptarimas po masažo.

Pagal poreikį masažas gali būti papildytas aromaterapija, gydomąja vizualizacija.

Trukmė ir kaina:

1 val - € 65 (pokalbis, masažas, aptarimas);

1.5 val - € 80 (pokalbis/terapija, masažas, arbata, aptarimas). Šiame variante prieš masažą apie pusę valandos skiriama emocinės sveikatos atstatymo terapijai, paremtai psichosinteze ir kitais holistiniais metodais.

Užsakant rekomenduojamą 10 masažų kursą - daroma 25 % nuolaida nuo aukščiau nurodytos kainos.

Būtina išankstinė registracija telefonu, el.paštu arba arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai. Apie neatvykimą paskirtu laiku būtina pranešti iš anksto terapija@holi.lt arba skambinti tel. +370 698 05831.

Išrašome dovanų kuponus

Garso terapijos ir Tibeto dainuojančių dubenų seminaras

Šio seminaro metu aptarsime Nada jogos (garso jogos) pagrindus, panagrinėsime kaip garsas panaudojamas dvasinėse tradicijose, susipažinsime su Tibeto dainuojančiais dubenimis (istorija, dabartis, dubenų ir grojimo lazdelių (maletų) tipai, panaudojimo galimybės) ir išmoksime naudotis vienu, dviem, trimis ar dubenų komplektu.

Praktinėje dalyje mokinsimės:

 • atskirti įvairias Himalajų dainuojančių dubenų rūšis, įvertinti dubenis, jų kokybę ir savybes, ir kaip išsirinkti dubenį ar dubenų komplektą sau;
 • įvairiais būdais išgauti garsą iš dubenėlio;
 • dubenis, mantras ir vidinius garsus naudoti meditacijoje;
 • mantromis keisti savo vidinę būseną ir atverti savyje reikiamas kokybes (pasitikėjimą, ramybę, saugumo pojūtį, vidinę jėgą ir t.t.);
 • garsą naudoti siekiant pozityvių pokyčių gyvenime;
 • derinti Tibeto dainuojančių dubenų garsą ir mantrą siekiant sinerginio poveikio;
 • dubenų ar tingšos garsu valyti žmogaus ar patalpų energetinį lauką (aurą);
 • dubenų pagalba pakrauti energija vandenį, kristalą, ketinimą, energetinį žmogaus lauką;
 • atlikti savimasažą dubenimis (vienu, dviem ir trimis dubenimis);
 • daryti masažą dubenimis kitam žmogui (vienu, dviem, trimis ar daugiau dubenų);
 • masažo technikų ir strategijų bendram atsipalaidavimui, galvai, sąnariams, kaklui ir nugarai, virškinimo sistemai, lytinei sistemai, kraujospūdžiui mažinti, nuo nemigos, nerimo, įtampos;
 • masažo būdų energetinių centrų (čakrų) balansavimui;
 • nada jogos meditacijos;
 • dovanoti dainuojančių dubenų masažą ar meditaciją pertneriui.

Seminaras vyksta savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį).  Seminaro kaina - € 80.

Dalyvių skaičius - iki 8 žmonių. Išankstinė registracija el. paštu terapija@holi.lt . Apie artimiausią seminarą pranešime naujienlaiškyje.

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.