Meditacijos kursas

Pradžia » Paslaugos » Meditacijos kursas

"Meditacija suteikia išmintį; be meditacijos lieka nežinojimas. Gerai suprask kas veda tave į priekį ir kas tempia atgal, ir pasirink kelią, vedantį į išmintį"- Gautama Buda

Meditacija - apmokymas ir užsiėmimai

Meditacija nuo neatmenamų laikų buvo ir iki šiol yra galingas įrankis, galintis pakeisti gyvenimą. Mažiausiai ką gali meditacija - pakelti gyvenimo kokybę į aukštesnį lygį, padaryti gyvenimą labiau visaverčiu, sveikesniu ir laisvesniu. Aukščiausia ką yra įmanoma pasiekti meditacijos pagalba - visiška dvasinė žmogaus transformacija (skirtingose tradicijose vadinama: mokša, samadhi, satori, nirvana, fana-fil-allah, baqa...).

Meditacijos praktika dažniausiai yra naudojama:

  • fizinei ir psichinei sveikatai atstatyti (meditacijos terapija). Efektyvi gydant psichosomatines ligas, depresiją, nerimą, potrauminį stresą ir kt.;
  • pasaulio suvokimui ir pažinimui. Tiek aplinkinio pasaulio, jo reiškinių, dėsnių (makrovisatos), tiek ir vidinio žmogaus pasaulio (mikrovisatos) pažinimui;
  • kūrybinių galių, intuicijos lavinimui, žmoguje paslėpto potencialo pažadinimui ir atskleidimui;
  • dvasiniame kelyje.

Mūsų centre siūlome:

  • Meditacijos apmokymą (7 užsiėmimų meditacijos praktikų kursą);
  • Meditacijos terapiją.

Meditacijos apmokymas - 7 užsiėmimų meditacijos kursas

Renkama nauja 7 užsiėmimų meditacijos kurso grupė:

Grupės pradžia 2024 m. gegužės 9 d. Bus 7 užsiėmimai nuo 19:15 iki 21 val. gegužės 9, 16, 23, 28, 30, birželio 11, 13 d.

Užsiėmimai vyks gyvai holi.lt centre Vilniuje ir paraleliai online per ZOOM platformą.
Grupė tinka pradedantiesiems, o taipogi bus naudinga ir turintiems meditacijos patyrimą. Meditacijos kurso aprašymas pateiktas aukščiau. Grupę veda Gintautas (daugiau apie mano patirtį ir studijas čia).
Į kursą bus įtrauktos kai kurios kvėpavimo ar kitos specialios technikos, padedančios nusiraminti, įveikti nerimą ar stresą.
Mokestis - € 108  už 7 užsiėmimus. Dalyvavimas online - € 85.
Praleistą užsiėmimą bus galima praeiti su sekančia grupe, be papildomo mokesčio, arba gauti užsiėmimo įrašą.
Mokant už atskirus užsiėmimus - vieno užsiėmimo kaina - € 20.

Praėjus šį meditacijos kursą, atveriama galimybė dalyvauti  2 lygio meditacijos užsiėmimuose ir meditacijos atsiskyrimuose mūsų Retritų Centre "BARAKA", o taip pat gauti nemokamas, su meditacijos praktika susijusias individualias konsultacijas.

 

Šis 7 užsiėmimų meditacijos kursas yra įvadas į meditaciją, o taip pat ir kelionė į savo vidinės erdvės pasaulį, atrandant "naujus kontinentus". Jo metu susipažįstama su tradicinėmis meditacijos technikomis,  per amžius naudotomis jogoje, budizme ir sufizme, o taip pat šiuolaikinėmis meditacinėmis technikomis iš psichosintezės. Tarp meditacijų, kurios bus naudojamos - Čidakaša dharana, Neti-neti, Puruša-Prakriti, Zazen, Sufi zikr, Mantra joga, Čakrinė meditacija, Kundalini meditacijos kompleksas, vedamosios vizualizacijos, atsitapatinimo technikos, subasmenybių integracija. Kiekvieno užsiėmimo metu yra pristatomas trumpas teorinis įvadas į konkrečią meditacijos techniką. Po to seka praktinė dalis: kūno ir proto paruošimas, pati meditacija, išėjimas iš meditacinės būsenos ir meditacijos eigos aptarimas.

Meditacijos kurso tikslas - padėti žmogui susipažinti su meditacijos būdų įvairove, kad jis galėtų išbandyti, pajausti poveikį ir atrasti jam tinkamus meditacijos metodus.

Nepropaguojame ir neskiepijame jokių religinių pažiūrų ar kitų kultūrų.

Išankstinė registracija, užpildant žemiau esančią formą. Vietų skaičius ribotas.

Registruokitės į renkamą grupę, užpildydami šią formą

Headline

  • 0 subscribers
  •  

  • Email Marketing by GetResponse

Jeigu negalite dalyvauti renkamoje grupėje, bet norėtumėte gauti informaciją apie sekančias meditacijos grupes, o taip pat terapines grupes, seminarus, prenumeruokite NAUJIENLAIŠKĮ.

NAUJA

Nemokamos Sufi Meditacijos - daugiau >>

Meditacijos stovykla - daugiau >>

Meditacijos grupė 2 lygio antradieniais 17:45-19:00. Mėnesinis abonementas 25 eurai mėnesiui.

Meditacijos terapija

Meditacijos terapijos poveikis atstatant tiek emocinę, tiek fizinę sveikatą remiasi meditacijos gebėjimu padėti žmogui susitvarkyti su stresu. Meditacija suteikia reikalingus įgūdžius, leidžiančius atsipalaiduoti ir jausti vidinę ramybę net sudėtingose stresinėse situacijose.

Reguliariai praktikuojant meditaciją yra išmokstama atsitapatinti nuo negatyvių ar įkyrių minčių, paprastai sukuriančių neigiamą psichinį foną, nuo kurio vėliau gali prasidėti neurozės ar kūno ligos.

Meditacijos metu kūnas ir protas atsipalaiduoja, pasiekiama gilios vidinės ramybės ir pusiausvyros būsena. Tai savo ruožtu mažina stresą, prasideda natūralus sveikimo procesas, pasikraunama nauja energija, gerėja miegas, protas pasidaro šviežesnis, normalizuojasi kraujo spaudimas, širdies veikla, gerėja virškinimo ir kitų gyvybinių sistemų veikla.

Meditacijos terapijoje kiekvienam žmogui praktika parenkama individualiai, pagal asmenines žmogaus savybes ir poreikį.

Kainos ir kitos sąlygos

Individualių meditacijos užsiėmimų ar terapijos kaina: 1 val. - € 50, arba 1,5 val.- kaina € 65.

Kaina mokant už 7 užsiėmimus iš karto - 280 eurų.

Apranga - laisvi ir patogūs rūbai.

Būtina išankstinė registracija telefonu, el.paštu arba arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai. Apie neatvykimą paskirtu laiku būtina pranešti iš anksto spalvotaslietus@gmail.com arba skambinti tel. +370 698 05831.

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.