Pradžia » Naujienos » Nerimo/panikos streso terapijos ir emocijų valdymo grupė nuo 2024 m. rugpjūčio 20 d.

HOLISTINĖ TERAPIJA
NERIMUI, PANIKAI IR STRESUI ĮVEIKTI

Nerimo, panikos ir streso sutrikimų terapijos grupė

https://holi.lt/apie-mus/Grupės pagrindinis principas - holistinis nerimo, panikos ir streso gydymas. Joje bus naudojama visuma šių metodų: psichosintezė, kognityvinė terapija, kvėpavimo ir meditacinės technikos, relaksacija, emocinės laisvės technika (ELT), fitoterapija. Kiekvieno iš šių metodų efektyvumas nerimo ar panikos atveju, net kai jie taikomi atskirai, yra patvirtintas tyrimais. Šių metodų derinimas, laikantis holistinių principų, atneša dar didesnį rezultatą.

Grupėje bus pasiūlytos technikos kaip greitai ir efektyviai suvaldyti atsiradusį nerimą ar prasidedančią panikos ataką, sumažinti ilgalaikį stresą, ar  harmonizuoti savo emocinę būseną. Šalia to bus vykdomas giluminis darbas, siekiant, kad nerimas, stresas nebebūtų problema ir panikos priepuoliai nekiltų visai. Bus siekiama, kad žmogus galėtų gyventi be nerimo nevartodamas medikamentų.

Ši grupė skirta asmenims, kenčiantiems nuo generalizuoto nerimo sutrikimo, panikos atakų ir ilgalaikio streso, nemigos, o taip pat visiems, kurie nori išmokti greitai suvaldyti savo emocijas ar atgauti vidinę harmoniją. Ji taipogi padeda esant fobijoms (tokioms kaip uždarų patalpų baimė, skrydžio lėktuvu baimė, įvairioms socialinėms fobijoms), taipogi esant potrauminio streso sindromui.

Amžius - nuo 16 metų. Tam, kad dalyvauti, nereikia specialaus pasiruošimo ar įgūdžių. Taikomi metodai tikrai yra "įkandami" visiems ir, skirtingai nuo medikamentų, nesukelia pašalinių neigiamų efektų. Grupėje nebus taikomi fiziniai pratimai, nebus primetamos kokios nors religinės pažiūros.

Sekanti grupė prasidės 2024 m. rugpjūčio 20 d. ir vyks antradieniais nuo 19:15 iki 21:15 val.  Vilniuje, mūsų Holistiniame Centre. Bus 5 užsiėmimai (viso 10 val). Negalintiems atvykti, galima dalyvauti online per ZOOM.

Grupės metu bus skiriamas dėmesys tam kaip sumažinti bendrą nerimą, stresą, o taip pat socialinį nerimą, viešo kalbėjimo jaudulį, kaip valdyti įkyrias mintis, įveikti nemigą ar pagerinti miego kokybę. Taipogi kaip padidinti pasitikėjimą savimi ir vidinę jėgą, apsivalyti nuo neigiamo emocinio krūvio, depresyvumo ar pervargimo, padidinti proto aiškumą, koncentraciją ir pagerinti atmintį.

Mokestis - € 125.

Ankstyvoms registracijoms ir apmokėjimams darome nuolaidą - kaina su nuolaida € 110.

Praleistą užsiėmimą bus galima praeiti su sekančia grupe, be papildomo mokesčio, arba gauti užsiėmimo įrašą.

Mokant už atskirus užsiėmimus - vieno užsiėmimo kaina - € 30.

Grupę veda Gintautas (psichosintezės terapija, holistinė terapija). Konsultantė - klinikinė psichologė-psichoterapeutė Jūratė (daugiau apie mūsų patirtį ir studijas čia >).

Išankstinė registracija, užpildant žemiau esančią formą. Vietų skaičius ribotas. Jeigu negalite dalyvauti renkamoje grupėje, bet norėtumėte gauti informaciją apie sekančias grupes, prašome užsisakyti NAUJIENLAIŠKĮ.

Jeigu būsena sunki ir reikalinga skubi pagalba, galima užsiregistruoti individualiai konsultacijai, nelaukiant grupės pradžios. Nerimo sutrikimų atveju geriausi rezultatai yra pasiekiami, kai problema nėra užtęsta, todėl patartina pradėti kaip galima anksčiau.

 

NAUJA

Galima įsigyti visų 5 užsiėmimų įrašus. Visų 5 įrašų kaina - 85 eurai. Išrašome dovanų kuponus. Dėl įrašų įsigijimo kreiptis spalvotaslietus@gmail.com.

Registruokitės į renkamą grupę, užpildant formą arba siųsdami el. laišką adresu spalvotaslietus@gmail.com.

Headline

Apie naujas nerimo terapijos ir kitas grupes, seminarus pranešime el. paštu.
Užsisakę naujienlaiškį galėsite pasinaudoti nemokama 15-20 min konsultacija.

Individuali holistinės ir jogos terapijos programa nerimui ir panikai įveikti.

Trukmė - 7 individualių užsiėmimų po 1 val.  Kaina - € 280.

Individualios konsultacijos ir terapija nukreipta į nerimo, panikos ar streso įveiką.

1 val. kaina - € 50.

Grupės dalyvių atsiliepimai ir pastabos apie grupę.
(gerbdami privatumą nenurodome vardų)

Kai susirgau nerimo sutrikimu, supratau, kad reikia daug ką keisti: savo įpročius, gyvenimo būdą, požiūrį į kai kuriuos dalykus. Ieškojau internete, spaudoje, bet jutau, kad dar "ne tai". kažko vis trūko... Dabar žinau, kad pataikiau į 10-tuką. Labai daug sužinojau, o svarbiausia, kad galėjau praktiškai išbandyti daug atsipalaidavimo technikų, apie kurias žinojau tik padrikai. Labai norėjau išbandyti meditaciją. Labai patiko ir atrodo, pavyko. Esu ramesnė, žinau, kad turiu "bagažą", iš kurio, esant reikalui, galima ką nors "išsitraukti"

(Moteris, 39  m.)

 

Ateiti į pirmąjį nerimo terapijos susitikimą prireikė kelių metų. Vis atidėliodavau, o nerimas nesitraukė, nuo įtempto kasdienio tempo pradėjo kankinti nemiga, atsirado naujų baimių – žmonių susibūrimo vietų, važiavimo liftu, skrydžių lėktuvu ir pan. Nebegalėjau to ignoruoti.
Šiandien esu be galo laiminga, kad nesirinkau lengviausio – gydymo vaistais – kelio, o padovanojau sau 5 nerimo terapijos pamokas, kurios pamažu, bet efektyviai padeda man valdyti užplūstančias neigiamas mintis ir kontroliuoti artėjančias panikos atakas.
Terapijos metu išmoktos technikos (jogos kompleksas, diafragminis kvėpavimas, Budos šypsena, kvėpavimas per kojas ir kt.), padeda kasdien gyventi daug ramiau ir kokybiškiau! Pagaliau patikėjau, kad galiu sau padėti pati!
Ačiū mokytojui Gintautui ir šauniems 2014 m. rugpjūčio mėn. Nerimo terapijos grupės dalyviams. Susitikimai, kurių metu jaučiau besišypsančių žmonių palaikymą, padėjo geriau suvokti savo problemą ir, svarbiausia, patikėti, kad ji nemirtina! Nerimą galima įveikti. Bet pradėti reikia nuo meilės sau ir gyvenimo ČIA IR DABAR.

(Moteris, 29 m.)

 

Kadangi mokytojas tikras savo srities žinovas tai ir rezultatai mano atveju puikūs. Daug informacijos, kuri tiktai pravertė ir pagelbės sunkiu metu. Džiaugiuosi, kad čia atėjau, nes turėjau tikrai gerų pamokų. Pasidariau ramesnė, pagerėjo miegas - išmiegu be prabudimų visą naktį. Mažiau galvoju apie problemas, nereikšmingas smulkmenas. Vengiu blogų minčių. Gyvenimo kokybė išties pagerėjo.

(Moteris,  32 m.)

 

Lengviau pradėjau sutramdyti nerimą. Visi užsiėmimai praėjo ramioje atsipalaidavimo atmosferoje. Geras parinkimas pratimų nerimui mažinti.

(Vyras, 53 m.)

 

Grupė pralenkė lūkesčius, gavau daug naudingų būdų, kuriuos naudosiu ateityje. Esu labai dėkinga už visą naudą, kurią gavau ir dar gausiu.

(Moteris,  24 m.)

 

Ramiau reaguoju į stresines situacijas, pradėjau mokytis valdyti nerimą, geriau miegu. Pradžioje buvo sunkokai pasakoti apie save, apie patirtus pojūčius esant kitiems užsiėmimų nariams. Trikdė ir kitų narių pasakojimai apie save. Vėliau pajutau, kad tai padeda atsipalaiduoti, palengvina tarpusavio bendravimą, nuima stresą. Dalyvavimas grupėje išmokė valdyti stresines situacijas, suteikė ramybę ir kitokį požiūrį į kai kurias gyvenimo situacijas.

(Moteris, 58 m.)

 

Pagerėjo miegas, jaučiuosi ramesnė, esu geresnės nuotaikos, jaučiuosi ne taip stipriai įtakojama aplinkybių, aplinkinių (emocijų prasme - stabiliau ir ramiau) jaučiu, kad galiu kontroliuoti savo savijautą, susikoncentruoti. Labai patiko, kad grupės nariai dalijasi mintimis, pojūčiais.

(Moteris,  28 m.)

 

Jaučiuosi saugesnė, labiau užtikrinta savimi, jeigu jaučiu, kad kyla nerimas. Išmokti metodai padeda labai greit jam užkirsti kelią. Grupė labai patiko, draugiška ir atvira atmosfera labai gerai nuteikė. Man labiausiai patikęs metodas PER-GA-LĖ, jį lengva nepastebimai naudoti ir jis man labai veiksmingas. Su kvėpavimu man kažkaip sunku. Man tie pratimai sukelia galvos svaigimą, todėl sukelia savotišką įtampą. Labai patiko meditacijos, visiškas relaxas ir poilsis juntamas jų metu.

(Moteris, 31 m.)

 

Atsirado daugiau pasitikėjimo, nes sužinojau kaip elgtis nerimo metu, bendrai jaučiuosi geriau. Grupė labai patiko. Supratau, kad turiu toliau užsiimti meditacija ir joga, nes anksčiau bandžiau aktyvesnį fizinį sportą, bet būtent meditacija yra tai, ko man reikia. Išmokau atsipalaiduoti, šiek tiek valdyti nerimą ir džiaugiuosi sužinojusi, kaip elgtis panikos priepolio metu. Labai naudingos žinios. Labai veiksmingai praleistas laikas. Labai tolerantiškas mokytojas.

(Moteris, 40 m.)

 

Pasidariau ramesnė, išmokau labiau valdyti stresines situacijas, susilpnėjo būsena, kai artėja panikos ataka. Labai patiko ir labai džiaugiuosi visais atradimais, planuoju kasdieną praktikuoti namuose, nes rezultatą matau jau dabar.

(Moteris, 25 m.)

 

Pasidariau ramesnė, pagerėjo miegas, ramiau reaguoju į stresines situacijas, Buvo įdomu, daug sužinojau apie emocijų valdymą, atsipalaidavimą.

(Moteris, 58m.)

 

Manau, kad buvo naudinga išmokti technikų, kurios iš tikrųjų gali padėti. Kai kurias iš jų jau žinojau, tačiau nebuvau įsitikinęs ar tai iš tikrųjų veikia. Namuose praktikuoti yra sunkiau, o dabar grupėje daug įdomiau. Nejaučiu didelės įtampos, per paskutines savaites nebuvo jokių didesnių problemų.

(Vyras,  23 m.)

 

Grupėje patiko. Gera atmosfera. Pasidariau ramesnė, atlaidesnė, geriau miegu, beveik išnyko virpulių bangos.

(Moteris, 38 m.)

 

Grupėje labai maloni, harmoninga atmosfera. Užsiėmimų metu ir po jų atrodo, kad įgavai ramybės "injekciją". Medituojant vienai reikia daugiau pastangų, bet užsiėmimai įkvėpė meditacijai. Žymiai pagerėjo miegas, sumažėjo fiziniai nerimo simptomai. Labiau išryškėjo psichologiniai nerimo veiksniai.

(Moteris, 27 m.)

 

Viskas ką čia sužinojau man yra labai nauja ir neįprasta. Patiko ir kvėpavimo pratimai ir meditacijos. Jų dėka pavyksta sustabdyti savo nerimą.

(Moteris,  28 m.)

 

Labai džiaugiuosi, kad man teko dalyvauto šioje grupėje. Sužinojau daug naujų atsipalaidavimo metodų. Išmokau kaip nusiraminti, atsiradus nerimui. Ne taip jaudinuosi dėl smulkmenų. Išmokau atsilapaiduoti.

(Moteris,  31 m.)

 

Grupėje jaučiausiu laisvai, ramiai ir saugiai. Patiko, kad dalinomės savo pojūčiais kiekvieno susitikimo metu. Jaučiuosi saugesnė, nes turiu pagalbą užėjus nerimui. Mažiau vengiu nerimą keliančių dalykų.

(Moteris,  34 m.)

 

Užsiėmimai patiko, sužinojau, kad tokių problemų turimes mes ne vieni. Patiko bendravimas, šiluma, ramybė, visiškas atsipalaidavimas. Suvokiau, kad tai reikia priimti ir pereiti per tai. Pasidariau ramesnė, viską priimu ne taip audringai. Priimu, kad tai ne taip baisu, kaip atrodė anksčiau.

(Moteris,  51 m.)

 

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.