D.U.K.

Pradžia » D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

Ar terapijos metu man nebus bandoma įskiepyti kokias nors religines pažiūras?

Atsakymas. Mes gerbiame žmonių tikėjimą bei įsitikinimus ir nesiekiame "įpiršti" kokios nors religijos ar pažiūrų.

Aš nesu lankstus, ar galės man būti taikoma jogos terapija?

Atsakymas. Parenkame pratimus ir gydymo metodus kiekvienam žmogui individualiai, pagal jo galimybes ir poreikius. Asanos (fizinės pozos) yra tik jogos terapijos dalis, kuri dažnai nėra būtina. Jūs, kaip klientas, visada kontroliuosite terapijos procesą, niekas nebus daroma prieš Jūsų valią.

Kiek reikia terapijos seansų, kad būtų jaučiamas pagerėjimas?

Atsakymas. Tai priklauso nuo problemos. Kai kuriais atvejais jau po pirmo apsilankymo gali būti jaučiamas ryškus pagerėjimas.

Neturiu galimybių lankytis pas Jus daug kartų, ar galėtumėte išmokyti kaip padėti sau pačiam?

Atsakymas. Mūsų tikslas nėra pririšti žmones. Atvirkščiai, šalia terapijos daug dėmesio skiriame apmokymui, kad jau po pirmo apsilankymo žmogus galėtų pradėti taikyti kai kuriuos metodus savarankiškai.

Ar suteikiate kokias nors garantijas?

Atsakymas. Jeigu pirmo susitikimo metu matome, kad padėti negalėsime, taip ir pasakome ir pinigų už konsultaciją neimame. Gydymo imamės tik tada, jeigu matome, kad yra didelė tikimybė pasiekti gerų rezultatų. Svarbu prisiminti, kad Holistinės terapijos atveju, teigiamą rezultatą atneša bendros terapeuto ir kliento pastangos.

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 

Start typing to see pages you are looking for.