Grupiniai jogos užsiėmimai

Pradžia » Paslaugos » Grupiniai jogos užsiėmimai

Integralinė joga

Jogos užsiėmimai nedidelėse grupėse

Kaip alternatyvą individualioms jogos pamokoms, organizuojame reguliarius jogos užsiėmimus nedidelėse 6-8 žmonių grupėse. Nedidelis žmonių skaičius leidžia sukurti jaukią ir atvirą atmosferą, kurioje kiekvienas dalyvis yra svarbus, įsiklausoma į kiekvieno poreikius ir pageidavimus.

Kadangi daugelis žmonių šiais laikais labiausiai kenčia nuo streso, nerimo, pervargimo ir nuolatinės įtampos. Grupinių užsiėmimų metu naudojame daug praktikų, kurios padeda tvarkytis su šiomis problemomis. Taipogi daug dėmesio skiriame  stuburo sveikatos palaikymui (o tiems, kas jau turi stuburo problemas - atstatymui), pečių ir kaklo įtampų  sumažinimui, o taip pat organizmo energetinių ir hormoninių sistemų subalansavimui.

Užsiėmimų metu daromi dinaminiai pratimai, asanos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, atsipalaidavimo ir gilios relaksacijos (joga-nidra) praktikos.

Reguliarūs Jogos užsiėmimai gyvai ir joga online

Užsiėmimų metu daromas apšilimas, dinaminiai pratimai, asanos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, atsipalaidavimo ir gilios relaksacijos (šavasana) praktikos.

JOGOS GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS holi.lt centre Vilniuje

Pirmadienis 19:10 (Gintautas, tik online. Šiuo metu nevyksta); 17:45 ir 19:30 (Marius, gyvai ir online);
Trečiadienis 17:45 (Marius, gyvai ir online);
Ketvirtadienis 17:30  (Gintautas, gyvai ir online)
Užsiėmimo trukmė - 1,5 val.

Kaina lankant 2 kartus per savaitę -  € 80  (8 kartai).
Kaina lankant 1 kartą per savaitę - € 50  (4 kartai).
Mokant už vieną kartą - € 15 .

Jogos užsiėmimai online vyksta per ZOOM platformą. Jeigu norėtumėte registruotis, parašykite, atsiųsiu prisijungimo nuorodą ir slaptažodį. Pirmas užsiėmimas nemokamas.

Būtina išankstinė registracija  el.paštu terapija@holi.lt, tel. +37069805831,  arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai.

Artimiausia įvadinė jogos grupė

Grupės tikslas - suteikti pradines teorines ir praktines žinias apie jogą, meditaciją, kvėpavimo technikas.

Grupės metu:

Bus pateikta teorinė dalis: platus jogos supratimas, teorija apie esminius jogos elementus (pagrindinės jogos kryptys, jogos terapiniai aspektai, jogos pozos, kvėpavimo pratimai, relaksacija, meditacija, gyvenimo būdas, mityba ir t.t.)

  1. Praktiškai praeisime ir mokysimės: apšilimo eigos, kvėpavimo pratimų (pranajamos), asanų, relaksacijos ir joga nidros.
  2. Išbandysime kelias meditacijos technikas.
  3. Aptarsime kaip jogą, kvėpavimo ir meditacijos technikas naudoti streso, nerimo įveikai ir emocinės sveikatos palaikymui;
  4. Pabaigus grupę, dalyviai gauna jogos kompleksą praktikai namuose. Taipogi galimybę įsilieti į jau veikiančias Integralinės ir Terapinės jogos grupes mūsų centre.


Artimiausia grupė bus paskelbta naujienlaiškyje. Registracija el. paštu spalvotaslietus@gmail.com. Vietų skaičius ribotas.

Artimiausia Įvadinė Jogos grupė (2 užsiėmimai po 2 val) vyks gyvai, online arba bus galima gauti įrašą:

2023 m. lapkričio 28 d. ir gruodžio 5 d. 19:15-21:15.

Grupę veda Gintautas (daugiau apie mano patirtį ir studijas čia).
Užsiėmimai vyks nedidelėje grupelėje, todėl pasistengsiu suteikti dėmesio kiekvienam ir atsakyti į visus iškylančius klausimus.

Kaina už visą 4 val.  įvadinį kursą - € 38.
Adresas: Kalvarijų 6B - netoli Žaliojo tilto (žemėlapis).

Būtina išankstinė registracija  el.paštu, tel. +370 698 05831,  arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai.

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.