Pradžia » Naujienos » Sufi meditacijų vakaras 2023 m. birželio 29 d. 19:15

"Sufijai kvėpuoja tik meile" - Khawaja Muin Uddin Hasan Chishti

Sufi Meditacija į 99 Dievo Vardus

asmaa-al-husna

Sufizmas yra dvasinis kelias, kuris dažnai įvardinamas kaip mistinė, ezoterinė Islamo srovė. Meditacija į 99 Nuostabiausius Dievo Vardus (asmaa-al-husna) yra labai stipri sufizmo praktika, skirta ne tik pažinti su tam tikru Dievo Vardu susijusias kokybes (tokias kaip ramybė, galia, nuosaikumas, dosnumas...), kaip jos reiškiasi pasaulyje ar žmoguje, bet ir sustiprinti šių savybių skleidimąsi savyje. Sufijai tiki, kad medituojant į tam tikrą Dievo Vardą, atsiveriant ir rezonuojant su juo, mes galime tarsi atverti prieigą prie dvasinio šaltinio ir priimti šiuo Vardu įkrautą dvasinę energiją. Tai ne tik padeda ugdyti atitinkamas vidines savybes, bet atveria ir teigiamus pokyčius gyvenime.

Sufijų mistikas Gudri Shah Baba IV rašė, kad 99 Dievo Varduose "... yra ypatingas šarmas, žavesys ir magnetizmas. Jie padeda. Jie palaiko. Jie pakylėja. Jie nuramina ir teikia atgaivą. Jie nukreipia. Jie veda ir įkvepia. Palūžusiems dvasia, jie teikia gydantį prisilietimą".

Sufistinė meditacija dažniausiai vyksta kartą per mėnesį, mūsų Holistinio centro patalpose (žemėlapis).

Meditacija yra nemokama.

Artimiausia sufi meditacija  bus ketvirtadienį - 2023 m. birželio 29 d. 19:15. Ji vyks mūsų holi.lt centre.

Sufi-meditacija

Knyga Mistinė Sufi tradicija. Kelrodžiai ir meditacijos. Daugiau informacijos.

Kaip apsirengti ir ką atsinešti?

Apranga - laisvi ir patogūs rūbai. Atsinešti patartina nedidelį švarų maždaug 60 x 60 cm baltos medžiagos gabalą (rankšluostėlį, staltiesėlę ar pan.) pasitiesti atsisėdimui. Sufizme akcentuojamas vidinis tyrumas ir švarumas, o balta spalva kaip tik simbolizuoja šias savybes.

Ar reikalinga išankstinė registracija?

Ne, nereikalinga. Būtų gerai, kad praneštumėte jeigu planuojate atvykti (sms arba el. paštu kontaktai), kad galėtume laukiamam žmonių skaičiui paruošti patalpą. Bet tai nėra būtina sąlyga.

Ar yra kokie nors apribojimai, kas galėtų dalyvauti?

 Dalyvauti gali bet kas, nepriklausomai nuo patirties meditacijoje, o taip pat religijos ar tikėjimo.

Jeigu Sufizmas yra mistinė Islamo srovė, ar nebūsiu aš skatinamas tapti musulmonu?

Nebus nei kišamasi į dalyvių religinius įsitikinimus, nei bandoma juos pakeisti. Sufizme pasaulis suvokiamas, kaip turintis dvasinį lygmenį ir persmelktas aukštesnės dvasinės sąmonės veikimo, o žemiški reiškiniai esti pavaldūs šiai aukštesnei sąmonei.

Gudri Shahi Sufijų ordino vadovas Inam Hasan Gudri Shah, paklaustas ar Sufizmas yra tik musulmonams, atsakė: "ne, Sufizmas yra tarsi taverna, kur laisvai įleidžiamas kiekvienas ir kiekvienas nevaržomai gali gauti Dieviškos vienybės (Tauhid) vyno".

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.