Tibeto Čod (Chod) praktika

Pradžia » Tibeto Čod (Chod) praktika

Tibeto Čod (Chod) praktika

Šiais laikais žmonės ypač dažnai susiduria su priklausomybių, prisirišimo, pykčio ir kitų sunkių emocijų bei ligų "demonais" (čia demono sąvoka turi grynai simbolinę prasmę ir nereiškia kažkokios piktosios dvasios). Norėdami jų atsikratyti mes dažniausiai renkamės kovą ir, kaip paprastai būna, patiriame pralaimėjimą, nes mūsų priešprieša ir kova tik prideda "demonui" papildomų jėgų.

Tibeto Čod tradicija mums sako - su kuo mes bekovotume ar ko egzistavimą neigtume, išstumdami į šėšėlį, visa tai ras būdus kaip kenkti mums dar labiau. Tad ar ne geriau savyje pastebėto "demono" paklausti, ko jam iš tiesų reikia, kas slypi už jo grėsmingos išvaizdos ir, panaudojus simbolinį Tibeto Čod metodą, jį pasotinti ir patenkinti visam laikui. Toks priėjimas leidžia išsilaisvinti iš vidinių "demonų" valdžios be kančių ir kovos.

Tibeto Čod praktika buvo sukurta legendinės Tibeto jogės Machig Lapdron maždaug prieš 1000 metų. Iki šiol šis metodas yra praktikuojamas Tibete psichologinėms problemoms, psichinėms ir fizinėms ligoms gydyti, o taip pat kaip dvasinio kelio praktika.

Senovinį Tibeto čod ritualą šiuolaikiniam žmogui pritaikė Tsutrim Allione. Ji buvo viena pirmųjų moterų iš Vakarų, tapusi Tibeto Budizmo vienuole. Jos dėka Tibeto Čod praktika tapo prieinamu ir efektyviu būdu kaip tvarkytis su negatyviomis emocijomis, baimėmis, depresija, nerimu, prisirišimais, tarpasmeninių santykių problemomis, o taip pat ir kūno ligomis.

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 
 
Start typing to see pages you are looking for.